Şanlıurfa Taziye Duyurusu (14.01.2018)

Vefat eden Şanlıurfalı hemşerilerimizin bugünkü listesi.

4320 Okunma
Adı Soyadı: Leman Alaybey
Hüseyin vehbi yaşar'ın kızı, adnan ve irfan yaşar ın kardeşleri, ibrahim uludağ ın kayınvalidesi, merhum necati alaybey in hanımı , leman alaybey hakkın rahmetine kavuşmuştur
Cenazesi Yusuf paşa camisinden öğle namazına müteakip alınarak Bediüzzaman aile mezarlığına defnedilmiştir.
tAZİYESİ Erkeklere balak taziye evinde
Kadınlara kARAKÖPRÜ Fatma Koç taziye evindedir
 
Adı Soyadı: Osman Büyük
MERHUM REMZİ BÜYÜK'ÜN OĞLU BEDİR MUSTAFA VE ALİ BÜYÜK'ÜN ABİLERİ İBRAHİM,MUSTAFA VE HÜSEYİN AÇMA'NIN ABİSİNİN OĞLU MUSTAFA, ÖMER, BEKİR, HASAN, HÜSEYİN VE MAHMUT BİNER'İN YEĞENİ OSMAN BÜYÜK HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR.CENAZESİ CUMARTESİ GÜNÜ İKİNDİ DE DEFİN EDİLMİŞTİR.
TAZİYE YERİ YEKBUN GERGER TAZİYE EVİ.
 
Adı Soyadı: Seyfeddin Us
Harran şıhı ailesinden Merhum Hüseyin Cahid Us’un Oğlu Merhum Tamehe Fethi Mehmet ve Şükrü İlginoğlunun Yeğeni Rükneddin Us’un Ağabeyi M. Hamdi Us ve Ahmet Us’un Babaları Hasan ve Osman Nuri Eren’in Enişteleri Murat Us’un Dayısı Harran Şıhı M. Seyfeddin Us Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Cenazesi 14 Ocak Pazar Günü İkindi Namazına Müteakiben Yusuf Paşa Camiiden Alınarak Bediüzzaman Aile Mezarlığına Defin Edilecektir. Taziye PAZARTESİ günü Ramazan Başak Taziye Evinde Kabul edilecektir.
 
Adı Soyadı: Bedriye Ercanlar
Merhum bakır ercanların eşi hacı Ömer hacı Mehmet ve merhum mahmut ercanların anneleri imam bakır eyüp yusuf Şâmil Yunus ercanların babaanneleri hacı bedriye Ercanlar hakkın rahmetine kavuşmuş tur
Taziye esentepe demircioğlu taziye evi
 
Inna Lillâhi Ve Innâ Ileyhi Raciûn 
"Şüphesiz biz Allah’tan geldik ve o'na döneceğiz."
 
Urfaobjektif.com ailesi olarak Vefat eden Şanlıurfalı hemşerilerimize Allahtan Rahmet geriye kalan yakınlarına sabır diliyoruz.
 
 
 
Etiketler 14.01.2018 Şanlıurfa Taziye Şanlıurfa Vefat