Şenbayram; Takdir Cumhurbaşkanımızındır!

Şanlıurfa AK Parti Aday Adayı yaptığı açıklamada kendisini tanıttı.

4961 Okunma

Yapılacak olan 24 Haziran seçimleri öncesinde aday adayları başvurularına devam ediyor. Şanlıurfa için AK Parti’den Aday Adayı olan Fatih Şenbayram kendisini tanıtan bir metin yayınladı.

Şenbayram yayınladığı yazıda şu ifadelere yerverdi;

1977yılında Viranşehir de dünyaya geldim. İlk ve Ortaokulu Viranşehir de okudum. Liseyi İstanbul beyler beyi lisesinde tamamladım.. 1995 yılında girdiğim üniversite sınavlarında. İstanbul Marmara Üniversitesi, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümünü kazandım. Bir yıl devam ettikten sonra, ailevi nedenlerden dolayı ara vermek durumunda kalıp memleketim olan Şanlıurfa ya döndüm.

Evli 3 çocuk babası olup, çiftçilik ve akaryakıt istasyonu ile iştirak etmekteyim. Ailemden dolayı siyaset camiasının içinde her zaman aktif bir şekilde var oldum. Aynı zamanda Babam Hidayet Şenbayram Doğruyol partisi Viranşehir ilçe teşkilatı kurucularından olup, geçmiş yıllarda bu partinin çeşitli kademelerinde görev almıştır. 2002 seçimlerinden önce Viranşehir DYP ilçe başkanlığı görevine gelen Babam, 2007 yılındaki milletvekili seçimlerinde Şanlıurfa, Demokrat Parti 3 sıra milletvekili adayı oldu. Bu sebepten dolayı şahsımda bu partinin içinde geçmiş yıllarda çeşitli görevler almış olup aktif bir şekilde daima siyasetin içinde var oldum.. 2015 yılından bu yana gönül verdiğim, gerek 2015 yılındaki milletvekili seçimlerinde gerekse 2017 referandum seçimlerinde, ailece canı gönülden, partimiz olarak gördüğümüz Ak Parti’yi destekledik... Şimdi ise bu Kutlu Mücadelenin İçerisinde Olmayı, Partimiz ve Şanlıurfa'mız, daha iyi hizmet vermek adına, Ak Parti’den, Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Oldum...

Takdir Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkezimindir...

 

Etiketler Şanlıurfa Urfa AK Parti Fatih Şenbayram