Şehirlerarası yol tek şerit ilerliyor

Şanlıurfa Karaköprü ilçesinde geçici olarak açılan yolda da çalışma başlatıldı.

6011 Okunma
Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde yapımı devam eden Köprülü kavşak inşaatı sürücülere zor anlar yaşatmaya devam ediyor.
 
Karaköprü’de köprülü kavşak inşaatı nedeniyle geçici olarak mahalle arasına verilen tali yolda da yapılan çalışmalar trafik akışının tek şerit ilerlemesine neden oluyor. Özellikle kış mevsimi ve iş çıkış saatlerinde yoğunlaşan trafik, altyapı çalışmalarıyla tam bir keşmekeşe dönüşüyor. Şehirlerarası yol güzergâhında tek şerit ilerleyen trafik, yolu kullanan vatandaşlar tarafından; “Bu yol çalışmaları trafiğin az olduğu saatlerde yapılamaz mıydı? Zaten inşaat nedeniyle mahalle arasında trafik çok sıkışık bir şekilde ilerliyor bir de bu yol üzerinde de yapılan çalışmalar trafiğin felç olmasına neden oluyor. Yetkililerden bu durumu göz önüne almalarını rica ediyoruz ”ifadelerinde bulundu. 
 
Haber: Mehmet Kaya
 
 
 
Etiketler Karaköprü Şanlıurfa Trafik
  1. Yorum Yapan : nehsan63

    la babo urfa milletine ne yapsan boş adamlar yol yapar begenmezsen üst gecit yapar begenmezsen seni nerey düzgünki ah babo ah ne urfa nede yapılan işler bişeye benzemez.

  2. Yorum Yapan : Matya

    Bende yakşalık 2 saat önce bu yolu kulladım kapalı olan diyarbakır yoluna alternetif olarak verilen yoldada calışma oluyor sabah saatlerinde yapılmazmı bu calışma yetkililer urfa milletini hesaba almıyor.