FLO Garaj Günleri 17 Kasım’da başlıyor!

FLO Garaj Günleri 17 Kasım’da başlıyor!

12121 Okunma
Her geçen yıl büyük bir merakla beklenen ve yüzbinlerce kişi tarafından ziyaret edilen FLO Garaj Günleri kapsamında Kinetix, Lumberjack, Dockers by Gerli, Nike, Spiderman, Adidas, Puma, Vans, Lacoste ve New Balance gibi dünyaca ünlü markaların sonbahar – kış sezonuna ait ürünleri %80’e varan indirimlerle satışa sunulacaktır.
 
Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan Türkiye’nin en büyük perakende markalarından FLO Mağazacık’ta geleneksel garaj günleri heyecanı başladı. Binlerce ürünün indirimli fiyatlar ile satışa sunulduğu Garaj Günleri, bu yıl 17 Kasım-17 Ocak tarihleri arasında 4. Levent’te düzenlenecek.
 
FLO Garaj Günleri kapsamında Kinetix, Lumberjack, Dockers by Gerli, Nike, Spiderman, Adidas, Puma, Vans, Lacoste ve New Balance gibi dünyaca ünlü markaların sonbahar-kış sezonuna ait ürünlerinden oluşan toplam 150 bin çeşit ayakkabı %80’e varan indirimlerle satışa sunulacak.
 
Pek çok model ve renk seçeneğinden oluşan kışlık bot ve mevsimlik ayakkabıların 9,99 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacağı FLO Garaj Günleri’nde, açılışa özel olarak ilk üç gün boyunca tüm ürünlerde 3 al 2 öde kampanyası geçerli olacak. Ayrıca 100 TL ve üzeri çocuk alışverişi yapan ilk 500 kişiye toplam 500 adet okul çantası hediye edilecek.
 
Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan FLO’nun, farklı model, renk ve seçeneklerdeki ürünlerinden almak isteyen tüketicilerin, bu yıl da 4. Levent’teki “FLO Garaj Günleri” ne yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.
 
FLO Garaj Günleri adresi: Sanayi Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No 25 / A . 4 Levent / İstanbul
 
Etiketler Flo Garaj Kasım